Welkom op onze website

/Reiskantoren
­

Omnia Travel: graag te uwer beschikking.
Kom gerust eens binnen voor unieke reistips

Reiskantoor ANTWERPEN

Schoenmarkt 35
2000 Antwerpen

Vakantiereizen

Tel: 03 202 93 87
antwerpen@omniatravel.be
Openingsuren:
ma – vr: 09u00 – 17u30
za: 09u45 – 12u30 (niet in jul. & aug.)

Zakenreizen

Tel: 03 202 91 50
antwerpen@omniatravel.be
Openingsuren:
ma – vr: 09u00 – 17u30

Google kaart weergeven

Reiskantoor BRUSSEL

Louizalaan 285
1050 Brussel

Vakantiereizen

Tel: 02 645 56 12
brussels@omniatravel.be
Openingsuren:
ma – vr: 09u00 – 17u00
 

Zakenreizen

Tel: 02 645 56 10
brussels@omniatravel.be
Openingsuren:
ma – vr: 08u30 – 18u00

Google kaart weergeven

Reiskantoor GENT

Nederkouter 35
9000 Gent

Vakantiereizen

Tel: 09 230 40 40
vakantiereizen.gent@omniatravel.be
Openingsuren:
ma – vr: 09u00 – 17u30
za: 9u45 – 12u30 (niet in jul. & aug.)

Zakenreizen

Tel: 09 269 90 64
zakenreizen.gent@omniatravel.be
Openingsuren:
ma – vr: 09u00 – 17u30

Google kaart weergeven

Reiskantoor HASSELT

de Schiervellaan 9
3500 Hasselt

Tel: 011 28 51 30
hasselt@omniatravel.be
Openingsuren:
ma – vr: 09u00 – 17u30
do: 09u00 – 18u00

Google kaart weergeven

Reiskantoor LEUVEN

Mgr. Ladeuzeplein 15
3000 Leuven

Vakantiereizen

Tel: 016 24 38 10
vakantiereizen@omniatravel.be
Openingsuren:
ma – vr: 09u00 – 17u00
za: 9u45 – 12u30 (niet in jul. & aug.)

Zakenreizen

Tel: 016 24 38 47
zakenreizen@omniatravel.be
Openingsuren:
ma – vr: 8u30 – 17u30

Google kaart weergeven

Reiskantoor ROESELARE

Polenplein 17a
8800 Roeselare

Vakantiereizen

Tel: 051 20 31 82
roeselare@omniatravel.be
Openingsuren:
ma – vr: 09u00 – 17u30
za: 9u45 – 12u30 (niet in jul. & aug.)

Zakenreizen

Tel: 051 20 31 82
zakenreizen.roeselare@omniatravel.be
Openingsuren:
ma – vr: 09u00 – 17u30

Google kaart weergeven