Tijdens de maanden juli en augustus zijn onze kantoren gesloten op zaterdag.
Vanaf zaterdag 6 september zijn we er opnieuw van 09.45 tot 12.30 u.

Voor hulp en vragen bij internetboekingen kan u tijdens deze openingsuren ook terecht bij de dienst Websales,
bereikbaar via telefoon op 016 24 38 11, of per mail, websales@omniatravel.be.

Onze afdelingen Zakenreizen en Groepsreizen / Incentives blijven geopend van maandag tot vrijdag.
 

Antwerpen
Schoenmarkt 35
2000 Antwerpen
Tel: 03 202 91 50
Fax: 03 202 91 54
antwerpen@omniatravel.be

Openingsuren:
ma - vr: 9 - 17.30 u.
za: 09.45 - 12.30 u.
 
Omnia Travel Antwerpen
Brussel
Louizalaan 285
1050 Brussel
Tel: 02 645 56 00
Fax: 02 645 56 01
brussels@omniatravel.be

Openingsuren:
ma - vr: 9 - 17.30 u.

 
Omnia Travel Brussel
Gent
Zonnestraat 8
9000 Gent
Tel: 09 230 40 40 of 09 269 90 60
Fax: 09 231 75 88
gent@omniatravel.be

Openingsuren:
ma - vr: 9 - 17.30 u.
za: 9.45 - 12.30 u.
 
Omnia Travel Gent
 
Hasselt
de Schiervellaan 9
3500 Hasselt
Tel: 011 28 51 30
Fax: 011 28 51 07
hasselt@omniatravel.be

Openingsuren:
ma - vr: 9 - 17.30 u.
do: 9 - 18 u.
 
Omnia Travel Hasselt
Leuven
Mgr. Ladeuzeplein 15
3000 Leuven
Tel: 016 24 38 10 (vakantiereizen)
Fax: 016 24 38 01
vakantiereizen@omniatravel.be

Openingsuren:
ma - vr: 9 - 17 u.
za: 9.45 - 12.30 u.
 
Omnia Travel Leuven
Roeselare
Polenplein 17a
8800 Roeselare
Tel: 051 20 31 82
Fax: 051 24 04 42
roeselare@omniatravel.be

Openingsuren:
ma - vr: 9 - 17.30 u.
za: 9.45 - 12.30 u.
 
Omnia Travel Roeselare